Canbar Aşk Vefki

CANBAR AŞK VEFKİ NEDİR
Canbar aşk vefki; uzun zamandan beri bilinen bir vefk çeşidi olarak bilinir. Genellikle birbirinden ayrılmış olan eşlerin yada sevgililerin bir araya gelmesi maksadıyla yapılan vefk türlerinden birisidir.
Ayrıca yine farklı değişik amaçlar için yapılan canbar vefki çeşitleri olduğunu da bilmek gerekir. Genelde canbar aşk vefki gerçek safran mürekkebi kullanılarak hazırlanır. Özel parşömen kağıdının üzerine bazı gizemli ve sihirli sembollerin çizilmesi suretiyle vefk yapan hocalar bunları hazırlarlar.
Canbar aşk vefki özellikle son dönemlerde insanlarımızın dikkatini çekmeye başlamıştır. Önceleri ismi çok bilinmeyen ama son yıllarda adını sık sık duyduğumuz bir vefk türüdür. Bu nedenle canbar aşk vefki popüler olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

CANBAR AŞK VEFKİ NASIL YAPILIR?
Kadın ya da erkek karşısındaki kişiyi kendine aşık etmek için bazı yöntemler kullandıktan sonra istediği sonuca ulaşamayınca çareyi vefk de buluyor. Günümüzde birçok farklı aşk vefki olsa da bunların hepsi ne yazık ki istenilen sonucu ortaya koyamıyor. Aşk vefki arasında en etkili olanlarının başında ise canbar aşk vefki geliyor. Ancak diğer vefk çeşitlerinde olduğu gibi burada da önemli olan şey, vefkin yapılış aşamaları.
Bu aşamalardan bir tanesinin dahi eksik bir şekilde yerine getirilmesi sonrasında istenilen sonuçlar elde edilemeyecektir. Canbar aşk vefki ağırlıklı olarak özel parşömen kağıdı kullanılarak hazırlanmaktadır. Her bir ayrıntısına dikkat edildiği zaman ise ortalama 7 ile 40 gün arasında vefki yapan kişi olumlu bir sonuç elde edilecektir.
Vefklerde genel olarak insanların yapmış oldukları en büyük hataların başında sonuç konusunda kafasında soru işaretlerinin kalması geliyor. İnancın azalması demek, kişinin vereceği enerjinin azalması anlamını taşır. Böyle olunca da vefk karşı tarafa istenildiği gibi etki etmez.
Canbar aşk vefki bir kişinin kalbine sahip olmak, eski sevgiliyi geri kazanmak, sevgiliyi kendine bağlamak amacı ile yapılır. Ceylan derisi ile bu vefki yapılamıyorsa, kişinin üzülmesine ya da yapacağı vefkinin etki etmeyeceğini düşünmesine ise hiç gerek yok. Çünkü bir çok farklı şekilde canbar aşk vefki yapılabilir.

Yorum (1)

  • Polat|

    Arkadaşlar bende bir kızı seviyordum fakat o beni bir türlü istemedi. Bazen bana iyi davranıyor sonra yine konuşmuyordu. Bu durum da artık canıma tak etmişti benim. Ben çok severken o beni oyuncak ediyordu. İsmail Hocamı arayıp konuştum aşk vekfi istedim sağolsun yaptı işlem geldi ve 16. Günde o bana mesaj attı bugün 18. Gün gayet iyiyiz. Sizin sayenizde her şey hocam işinizin ehlisiniz çok sağolun.