Dil Bağlama Vefki

Dil bağlama Vefki genellikle eşler arasında ya da sevdiğin kişinin kendisi ve ya ailesinin ağzını dilini kendine karşı bağlamak için yapılan bir işlem türüdür. Bu işlem sadece eşiniz sevgiliniz için değil düşmanınız ve çevrenizdeki diğer kişiler için de yapılır böylelikle düşmanlarının ağzını dilini bağlayarak size karşı kötü yorumlar yapılmasını engelleyebilirsiniz.

Bu işlem türü iki çeşittir birincisi size önereceğim ve benim de yapmış olduğum Vefk ( Rahmani ) işlemi diğeri ise dil bağlama büyüsü olarak yapılır kesinlikle büyülerden uzak durmalıyız. Büyü yapanda yaptıranda allah katında yeri olmadığını bilmeliyiz bizim için en hayırlısı olan vefklere başvurmalıyız. Allahu teale bizlere bir çok ilim vermiş ve bu ilmi kullanmaları için bir çok hoca göndermiştir.

Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılıyor?

Dil bağlama duası da tıpkı vefk tarifinde bulunduğumuz gibi hamleler yaparak gerçekleşiyor. Ancak bu işin biraz daha dua kısmı yoğun oluyor. Bağlama duaları konusunda detaylıca yer vermiş olduğumuz dil bağlama duaları kesin olarak sonuç veren bir kilit vefk konusudur. Kilitlemek için yapılan tüm vefk için bu ana başlık kullanılmıştır.

Örneğin; dil kilitleme duası, dili susturma vefki, çeneyi kilitleme vefki gibi çok farklı isimlerde anıldığı her ne kadar olmuşsa da esas olan adı dil bağlama duası ve duaları olarak geçer. Bir adet olmadığı için de bunlara çoğul olarak yaklaşıp o şekilde bilgi vermek daha uygundur.

Dil bağlaması yapılan bir kişi artık sizin o korktuğunuz sözlerine bir kez daha kavuşamaz. Hiç bir surette kötü söz söyleyemez. Her ne kadar kırıcı, üzücü, itici olsa da birden bire görünecek olan etkiler ile birlikte bambaşka bir konuşma tarzına ve artık hakaret ve nefret içerikli sözlere başvuramayacak hale gelecektir. Bu işlem de yine denenmiş dil bağlama duası olarak bilinir. Bu denemeler neticesinde en yalın hali ortaya çıkmış ve kesinlikle işlevsel bir çalışma olarak lugatımıza geçmiş bulunmaktadı.

Tamamen havas ilminin bize sunduğu dua ritüelleri ile belirli bir senkronizasyon eşliğinde gerçekleşir. Bunların sıralı dualarını ve çalışma içerisinde nasıl ve nelere dikkat edilmesi gerektiğinde bilmukabele hocamız sizinle zaten paylaşacaktır. Her zaman dikkat edilmesi gereken dil bağlama vefki yine bağlama vefki çalışmaları içinde yer almaktadır.

Yorum (2)

  • İlknur|

    Merhaba ben de işlem yatırdım İsmail hocama sayesinde kaynanamın dırdırından kurtuldum. İşlemin bu kadar çabuk etki etmesini beklemiyordum. Tam 22 günde kaynanam melek oldu artık dırdır yok 🙂

  • Işık|

    Ben kayın validem ile aynı bina da altlı üstlü oturuyorum. Eşimi aşırı seviyorum fakat kayın validem sayesinde huzurumuz kalmadı. Sürekli eşime beni kötülüyor her yaptığıma bir kulp takıp beni hor görüyordu. Bu beni ve evliliğimi baya etkiledi. Artık bu yola bende girdim hocamı komşum söyledi oda işlem yatırmış bende hocama işlem yaptırdım. Allah razı olsun hocamdan eşimle de evimle de mutluyum kayın validem elini üzerimizden çekti.