Evlenme Ve Kısmet Açma Celbi

EVLİLİK VE İŞ KISMETİNİ AÇMAK

İş hayatında veya dükkanında bereket ve rızık olmayan sürekli talihsizlikler yaşayan bir kimsenin bu konuda çok büyük sorunları olabilir. Kapanan kısmetinizin açılması, şansınızın artması ve güzel bir maneviyata sahip olmak için hazırlanan bu mübarek celbin kullanılması gerekmektedir. Ayrıca; kullanım kolay ve gayet basit olan bu tılsım sayesinde insanları etkileyerek, herkesin sevip saygı gösterdiği bir insan olursunuz. Yapılan bu kısmet açma celbinin başarı oranları oldukça yüksek seviyededir. Eğer sizde kısmetinizle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyor ve bununla ilgili bir çözüm arıyorsanız benimle irtibat kurarak danışabilirsiniz.

KISMET AÇMA CELBİ

Kısmet kapanması maalesef her insanın başına gelebilecek sıradan konular arasındadır. Evlilik, iş ve rızık kısmetinizin kapatıldığını veya bir sebepten ötürü içinize bir şüphe olup bağlandığını düşünüyorsanız; sizlerin medyumu ismail hocanın sayesinde sıkıntınızın çözümü için danışabilirsiniz. Şuana kadar karşınıza istediğiniz gibi düzgün sizi anlayan ve sizi gerçek sevgi ile sevebilecek hiç kimse çıkmamış olabilir. Hayırlı rızık ve kısmet kapılarını sonuna kadar açmakta çok güçlü olan bu celbin, sorununuzu çözme odaklı olarak hazırlandığından kuşkunuz olmasın. Kısmet açılması ile ilgili çok sayıda kişilerin başvurdukları bu celb her zaman yüksek başarı göstermiştir ve kişilerin kapalı olan kısmetlerini ve rızkını açmıştır.Her şey üst üste gelip hiç bir şeyin yolunda gitmemesi gibi bu ters durumlarda üzerinizde olan bu talihsizlik gibi konuları düzelterek hayatınızın daha normal akması ve manevi huzuru bulmanız amaçlı hazırlanmaktadır. Her işlemde olduğu gibi kişiye özel olarak yapılan bu tılsımlar dilek sahiplerine istenilen sonucu Allah’ın izniyle vermiştir. Değerli kardeşim, bazı yollarla yapacağım çalışma sonucunda bu sorun Allah’ın izniyle kalkacaktır. Benimle iletişime geçerek sorununu gönül rahatlığıyla paylaşabilirsin.

Yorum (9)

 • suat|

  Merhaba ben Suat bende nasip ve kısmet için hocama işlem yaptırdım hocam sayesinde çok şükür kısmetim nasibim açıldı var olun hocam.

 • Kerim|

  Selamın aleyküm dostlar bende İsmail hocamla çalışma yaptım. ben kendim için yaptırdım kısmetim yoktu benim bir türlü bir iş bulup tutunamadım ama hocamla yaptığımız çalışmadan sonra güzel bir iş sahibi oldum çok şükür hocam nasibim kısmetim açıldı sayenizde.

 • senem|

  Senem ben 35 yaşındayım. Benim de problemim kısmetsizlikti. Bu yaşıma kadar hiç evlenmedim aday da bulamadım. Bende evlenmek istiyorum fakat yok kısmet çıkmıyordu. Yakın bir arkadaşıma anlattım bunu oda kısmet açtırmamı söyledi hocamızı da o tavsiye etti. Sayesinde aradım İsmail hocamı konuştum derdimi anlattım. Çok sağolun hocam işleminiz etkilli oldu kısmetim açıldı gelenler oluyor görmeye.

 • senem|

  Senem ben 35 yaşındayım. Benim de problemim kısmetsizlikti. Bu yaşıma kadar hiç evlenmedim aday da bulamadım. Bende evlenmek istiyorum fakat yok kısmet çıkmıyordu. Yakın bir arkadaşıma anlattım bunu oda kısmet açtırmamı söyledi hocamızı da o tavsiye etti. Sayesinde aradım İsmail hocamı konuştum derdimi anlattım. Çok sağolun hocam işleminiz etkilli oldu kısmetim açıldı gelenler oluyor görmeye.
  28. Merhaba ben eski sevgilim için işlem yaptırmıştım afedersiniz

 • Bülent|

  Ben rızık işlemi yaptırdım İsmail hocama. eşim de bende çalıştığımız halde iki yakamız bir araya gelmiyordu gayette iyi gelirimiz vardı. Ama sanki para uçup gidiyordu. Bende İsmail hocama başvurdum yardım istedim rıskımız artsın diye. Çok sağolsun hocamın işlemi sayesinde yoluna girdi her şey.

 • Filiz|

  Merhaba arkadaşlar ben 27. Yaşında bir bayanım. Üniversite mezunuyum bir yıldır iş arıyordum herkese de söylüyordum iş arıyorum diye ama nedense olmuyordu. İş görüşmesine gidip eli boş dönüyordum. Kısmetimde bir problem olduğuna artık bende inandım. Annemin dediğini yaptım hoca aramaya başladım. Uzun uğraşlar sonunda işlemi hocama yaptırdım. Çok şükür ki etki etti işe başladım çok mutluyum sayenizde kısmetim açıldı hocam.

 • murat|

  Selamın aleyküm arkadaşlar ben Murat 43 yaşındayım halim vaktim yerinde olmasına rağmen bir kısmetim olmadı. Annem çok sağolsun aradı bir sürü kız yok olmuyor hep olumsuz. Bende artık evlenip yuva kurmak çocuk sahibi olmak istiyordum. Tabi bu öyle kolay değil hoca görünümlü birkaç kişi tarafından dolandırıldım. Bir umut devam ettim aradım hocamı buldum. İşlem yaptı çok çok şükür kısmetim açıldı. Annemin kuzeni bir kız buldu şuan o kızla görüyoruz inşallah evlilik yolunda ilerlicez.

 • Zümra|

  Ben biraz psikolojik sorunlar yaşadım doktora da gittim fakat sonuç değişmedi. Annem buldu hocamızı aradım durumumu anlattım çok yardımcı oldu çok şükür şuan durumum iyi sayenizde hocam ..

 • Asya|

  Merhaba arkadaşlar ben kısmetimi açtırmak için birkaç kez hocaya gittim olmadı. İnternetten hoca buldum dolandırıldım baya param gitti. En son İsmail hocamla konuştuk işleme başladık. Sayesinde kısmetim açıldı iş hayatım başladı.