Kimler Büyü Yapar?

Büyüleri Kim Yapar?

Büyü kişilerin amaçları doğrultusunda başka insanlar yaptırdıkları, kişilerin bir tesir altında kalarak hareket etmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu büyüleri genellikle medyumlar, büyücüler yapmaktadır. Büyüleri kim yapar? Denildiğinde genellikle cinlerle bağlantı kuran kişiler yapmaktadırlar. Büyü cinler olmadan yapılamamaktadır. Çünkü büyü yapılan kişi cinlerin tesiri altına girecektir ve ona göre hareket edecektir. Büyü yapılan kişi büyünün etkisinde kalarak kendi iradesi dışında hareket etmektedir. Bu büyü yolu ile insanlar istedikleri kişiyi kendilerine âşık edebilmektedirler ya da istedikleri kişiyi etkileri altına alabilmektedirler.

Büyü genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşmak için yaptırdığı bir yöntemdir. Sevdiği kişi bir başkası ile birlikte ise ya da evli ise bu kişileri ayırıp kendisine bağlamak için insanlar büyü yaptırmaktadırlar. Büyü yaptırmak isteyenler büyücüye giderek sevdikleri kişinin bir eşyasını ya da saç telini, fotoğraf getirerek büyücü büyüyü cinler vasıtası ile yapmaktadırlar. Büyücüler genellikle bir eşya üzerine ya da fotoğraf üzerine büyü yapmaktadırlar. Büyücüler genellikle de muska yazarak da büyü yapmaktadırlar.

Büyüleri kim yapar? Denildiğinde genellikle medyumlar cinleri kullanarak büyü yapmaktadırlar. Büyü yaptırmak isteyen kişiler genellikle muska yolu ile büyücülere büyü yaptırmaktadırlar. Büyücüler’de cinlerle irtibata geçerek büyüyü kişinin üzerine uygularlar.

Büyüleri kim yapar? Denildiğinde aslında büyüleri cinler yapmaktadır. Yani kişileri iradelerinden çıkarıp vesvese vererek kişileri kendi tesirleri altına almaktadırlar. Bu şekilde büyücüler vasıtası ile insanlar başka insanlar üzerine büyü yaptırmaktadırlar. Büyücüler cinleri ve duaları kullanarak muskalara büyü yazarlar ve kişi bu muskayı taşıdığı sürece büyünün etkisi altında kalacaktır. Bu şekilde muska açılmadığı sürece büyünün tesiri devam edecektir. Büyücüler istenilen büyüleri sizlere yapabilmektedirler. Özellikle muskaya büyü yazarak sizlerin amacına daha hızlı ulaşmasını sağlayacak büyüler yaparlar.